Lamička

win XP + klávesnice

:D Ahoj, mám problém. Mám netbook mimo jiné a když maminka chtěla připojit na něho klávesnici (klasickou jsme koupil za 120kč) a takový program na psaní všemi deseti. Když jsem klávesnici připojil ukázal se mi průvodce nastavením nového HW (na netbooku je WinXP) A když dám instalaci HW automaticky začne vyskakovat chbějící .dll soubory když jsem po hodině brouzdáni po internetu určitý soubor našel tak to chtělo 2hý soubor .sys tak jsem se **** a stáhl program který tyto chyby fixuje a ten mi našel 124 chybných .sys a .dll ale vyžaduje peníze za stáhnutí . Chtěl jsme se poradit co mám dělat WinXp mám originál a tak bych nerad platil za nějaké chybějící soubory dík !

Odpovědi
odpomass

Ten program ignoruj, prakticky o ničem nevypovídá.
Ta klávesnice by měla fungovat normálně a sama, pokud se zapojuje do USB portu (to je to placaté zakončení ;)). Jinak jí zkus zapojit ještě do jiného volného místa v notebooku…