Pokročilý

Prosím odepište mi

Ahojky před hodinou sem byla na křivce u ginekologa vše o.k. jsem v 40 tydnu těh. ale ted jsem byla na záchodě a mám hnědý výtok co to znamená děkuji mám strach abych nějak neublížila miminku termín jsem měla 5.2.2010 a další mám ted 11,2,2010 tak nevím jestli je to začátek porodu nebo tak děkuji za odpověd
Doplňuji:
Nikdo se tě neptal jaké i se tam píše :) příště prosímtě neodepisuj

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ahojky, neboj, jestli jsi teď byla u doktora a ten potvrdil, že je vše v pořádku, tak se neboj. S výtokem zkušenosti nemám. Ale pokud začne porod, tak to poznáš. Příroda to zařídila dobře :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Ani já nevím, co by mohl hnědý výtok znamenat, ale podle mne to nebude nic tragického. Může jít o příměs krve - špinění, ke ketrému může v takto pokročilé fázi těhotenství docházet. Může jít i o pomalejší vylučování "zátky".
Pokud cítíte pohyby a na monitoru (křivce) bylo vše v pořádku, myslím, že vše je v pořádku.

Ahoj, já jsem měla hnědý výtok na konci těhotenství po vyšetření u gynekologa. Je možné že už to bude opravdu brzy. Myslím že se ti do pátku miminko narodí. :-) Pokud ne tak bych si zažádala o hamiltonův hmat a ten si myslím ti určitě pomůže k porodu. Hodně štěstí.

awojki

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.