MAFIA777

Prosim o pomoc

KDE levne sehnat projekt rodinneho domu dekuji

Nejlepší odpověď
panenka

Skusila bych se podívat jestli nemáte architekta ve vašem bydlišti a nebo se zeptat po známých zda někoho neznají a když by o nikom nevěděli,tak pak se podívat na netu zda tam někde u vás není v okolí nějaký.

Další odpovědi
mosoj

Jsou v prodeji projekty typizovaných domků.
U těchto projektů vychází cena projektu nejlaciněji. Třeba tady, ale je více projekčních firem.

Zdroj: http://www.pro­jektyrd.cz/ce­nik.html

ReHu

Poptala bych se po známých. Mohli by vám prodat svůj, již ukončený projekt.
Pokud jim nebude vadit, že máte stejný dům.
nebo, jak už se tu psalo, nějaký typizovaný u nekterého projektanta.