22aa

Prosím nevíte jakou knihu číst v bouřce? Nechodí mi emaily s walkmany

Dobrý den.
Už jednou byla u nás bouřka velká a když nemám walkman kterej vydrží 20 hodin tak nevím co dělat o blesky.
na walkman není nic třeba nabíjet stačí baterky koupit před blesky.
Kopie walkmanu značková Philips vypíná kazety a nevím co číst v bouřce.
Emaily mi nechodí.
Nevím jakou knihu číst jestli hobit nebo pán prstenů nebo nevím co.
Děkuji.
Pozn: Mám objednanou kopii panasonic + pravý walkman od sony a ani 1 nepřišel.
Sony byl walkman objenaný od druhé půlky víkendu (neděle) A Nepravý značkový walkman panasonic byl objednán dnes. Nevím co dělat bez koupených baterek a walkmana během bouřky.

Odpovědi
Disraeli

Věděl bych o pár tisícech, které číst, ale nevím, kterou vybrat a kterou pro tebe (co by se ti mohlo líbit, co je pro6tebe vhodné). ;) Jsou miliony knih, stačí hledat, podle žánrů, recenzí a podobně.
Pán prstenů i Hobbit (a ještě Silmarillion) jsou taky dobří, tak si přečti je. Začni Hobbitem – menší knížka a dějově předchází Pánu prstenů (což je trilogie).

Moccaa

Doporučuji biografii o Gordiem Howeovi.

led

V prípade pobytu na daždi, v tme doporučujem e-knihu vo vodotesnom obale. Výhody: dajú sa čítať za každého počasia a pomerne dlhý čas bez dobíjania. Čítať možno aj komiksy, počúvať so sluchátkami nahratú hudbu a u mnohých sa aj da pripojiť do e-pošty (wifi)

Čítaním kníh neohrozujete svoje zdravie zásahom blesku ani počas búrky. Papierové knihy sú nevodivé a ak je dosť svetla, dajú sa dokonca aj čítať. Najlepšie pod perinou a svietiť si baterkou.

22aa

Jenže to jsou pohádky pán prstenů i hobit a já pohádky nečtu.

22aa

Odpověd na walkmana dorazila problém vyřešen.
Koupil jsem od firemního prodejce bazar na kaštance neboli firemní soukromník.
Nebudu muset čumět do zdi v bouřce. + mám baterky takže rybička jménem bouřka zemřela.

22aa

Jenže nevím jakou. Jestli croodsovi nový věk nebo nevím.

22aa

a navíc Silmarillion je také pohádka kopie trilogíí a já pohádky o mp4 nečtu.

22aa

To se divím že i ta stará wifina je odolná proti bouřce.