Jahoda

Prosím, nevíte co s tím mám dělat?

Zdravím! Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte jak se zbavit problému, který mne trápí… Teď píši z notebooku od kamarádky, ale když jsem na svém PC, nechce se mi zobrazit stránka odpovědí. Zadám do kolonky internetovou adresu a objeví se mi jen bílá plocha… Vůbec si nevím rady a jsem z toho dosti zklamaná.. Trápí toto i někoho nebo jsem sama? Nevím co se to stalo. Před půl hodinou jsem tam ještě byla(ještě na svém PC) a za pět minut už se mi to nechtělo ukázat. Co s tím? Prosím o jakoukoli radu. Budu Vám moc vděčná. Hezký večer + nemohli mi to nějak zablokovat z odpovědí? Já jsem ale žádné sprosté zprávy nebo tak něco nepsala(zatím jsem neporušila ani kodex uživatele). A ještě by mne zajímalo, zda by mohli lidé z odpovědí(ti co to tam řídí) zablokovat takto nějakému muži či ženě aby se nedostal z jeho PC na tuto internetovou stránku. Jde to? moc děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

mně se to stává taky, pravděpodobně občasné výpadky na straně serveru… stačí refresh pomocí F5, případně pár hodin počkat

Další odpovědi
blesk26

Přesně tak, pravděpodobně jde jenom o výpadek serveru, přecijenom bude asi server odpovědí docela namáhaný, myslím, že tu je provoz docela velký. Zkus F5, případně chvíli počkej a uvidíš, že to pujde. Ještě nedávno se to stávalo dosti pravidelně.

Odpovědi ti to určitě nezablokovali, protože to by ti blokli účet a nemohla bys sem ten příspěvek vložit, takže se neboj, nikdo tě netrestá :)

Co se týče toho zablokování, tak určitě takový mechanismus mají – kdybych dělal takový server já, byla by to jedna z prvních věcí, které bych ošetřil … jestli se ptáš kvůli tomu, co se tu dělo s uživatelkou PiNK nebo jak se jmenovala … myslím, že jí účty blokovali, protože co jsem viděl ty její „příspěvky“, tak používala neustále jiné (i když podobné) přezdívky, takže si asi musela kvůli tomu blokování zakládat nové a nové účty.

Retko

Me uz se to nestava takovych tydny. UZ jsem myslel ze to opravily. Jak psal kolega, je to nejspis pretizeni serveru.