marynka29

prosim jmeno svetoveho dramatika Anglie v obdbi renesance

Doplňuji:
quentos, od tebe uz nechci videt ani jeden komentar. ty jsi snad z nebe spadl uplne nejchtrejsi ze vsech??myslim si ze si rovnou muzu odpovedet sama…NE!

Nejlepší odpověď
annas

Ve škole se zpravidla probírá jediný renezanční dramatik , a to William Shakespeare , který je považovaný za největšího dramatika všech dob.

Další odpovědi
Ravenne

William Shakespeare

Děda Louda

Třeba Francis Beaumont nebo John Fletcher, abychom neuváděli jenom Shakespearea.

quentos

myslím, že až di správnou odpověď přečteš, budeš se stydět až za ušima a dáš mi ještě za pravdu.