Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální

Prosím!Je Nuda,Fb a Ask.fm mě už nudí!!Prosím zanechte tu odkaz na nějakou dobrou stránku,může to být blog,hra,sociální stránka atd. Děkuju :3

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nuda? A co to je? Ale dobrá... No, tak když Vás nebaví sedět u počítače a u internetu, co takhle tu bedýnku prostě vypnout, zapojit mozkové buňky a vymyslet si něco zábavnějšího. Nevím, jestli na to existují nějaké fakt dobré stránky, ale někomu pomáhají třeba tužka a pastelky - nebo i jiné, lepší barvy a kus papíru, jiným spíše hudební nástroj a znám i pár lidí, co různě sportují. Pokud chcete vysloveně něco, kde budete v kontaktu s více lidmi, pomáhá třeba jen jít s kamarádkou na kafe, do kina, do divadla apod. možností je ještě mnohem víc, jen to chce chtít něco dělat.

Další odpovědi:

Zlatý

Nuda pojem neznámý. Co je to nuda?
To znamená, že nemáte žádné otázky, kromě této zoufalé? Nic, co neznáte nepotřebujete a nechcete vědět? Nechcete se podělit se svými, určitě megaznalosťami?
Jen takový detail, zkuste si nastudovat, jak se formuluje otázka, určitě na dlouhou dobu zaženete "nudu".
Přečtěte si zpětně zdejší otázky a odpovědi na ně, dokud se dostanete na konec, vlastně na začátek, už nebudete vědět, co je to nuda.

Bronzový

Zkus třeba vidlákov http://www.ceskehry.cz/…

Já znám jeden kreativní blog tady na této stránce http://print24.com/… v sekci news and blog. jsem si docela jistá, že jestli máš filipa pak se určitě nudit nebudeš.

Pokročilý

Kdo se nudíte, tak přijeďte do Kostelce nad Orlicí, tady neznám a nikdo nezná nudu. Stále je tu zábava S jedním člověkem.Super švanda.

Bronzový

Nejlepsi strankou je google.com a dej pruchod svym fantasiim :)
Tak abych na to nezapomel youtube je hned po nem, ikdyz v uvozovkach, protoze youtube je vlastne od google, ze :)
Tak lovu zdar.
R,

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.