Prosím, je možné aby pes měl mentální poruchu?

Nejlepší odpověď
chudst

Samozrejme ze je to mozne. Psuv mozek se neustale vyviji a uz je v nekterych ohledech tak dokonaly, ze zvlada urcite ukony, ktere zvladaji jen zvirata s nejrozvinutejsimi mozkovymi funkcemi. Je tedy mozne ze v nem „neco preskocilo/po­rouchalo se“ – jinak receno, ze muze mit mentalni poruchu.

Další odpovědi
Drap

Neni to ani nic tak vyjímečného. Občas se to stává a většinou tio jde i léčit.

kapka

Video o psychicky narušeném psovi zde http://www.vi­mevic.cz/vide­o/SETR/video.html