Travis

Prosim, jake jsou teploty v Turecku v prosinci? V asijske casti…

Nejlepší odpověď
annas

V dolní části odkazu najdete poznámku:

Pokud Vás zajímá počasí pro určitou tureckou destinaci, můžete vyzkoušet náš interaktivní vyhledávač počasí. Turecko je velká země, a proto by i výčet počasí pro jednotlivé turecké destinace byl velice dlouhý.

Zdroj: http://www.pocasi-turecko.net/

Další odpovědi
baghira

Turecko je velké a rozmanité, dole u moře to může být +10, ve vnitrozemských horách klidně –20

turistika.cz

V prosinci bývá běžně v letoviscích u moře okolo 10–15°C, otužilec by se i vykoupal. Aktuální počasí ve vybraných městech je níže …

Zdroj: www.turistika­.cz/turecko/po­casi

fcoop

Odkaz od Kerberuse – kamery live – lze kliďánko
„šmírovat“ Turky.Zajímavé.
Kdo tak asi pozoruje nás?

Kerberus

Ad fcoop – chtěl byste to vědět? Co oči nevidí, to srdce nebolí…

fcoop

Snad ani ne.