StreeHonzák

Prosím jak mam rozheslovat zaheslovaný soubor ?

Lidi mam soubor v raru a do raru vklezu ale když na ten soubor kliknu chce to heslo vsude jsem ho shánel a nic prosím pomocte je na to proram ? nebo to jde nejak samo ? vubec nevím
Doplňuji:
Thank pod tim nic neni protože bych jinam musel zaplatit 79kc abych mohl mit to heslo ;)

Nejlepší odpověď
kenyrts

musíte se vrátit na tu stránku(i třeba pomocí historie)odkud jste ten soubor stahoval,většinou tam pod ním na té stránce bývá heslo na otevření RARu.

To Retko,
s tímto programem by jste na rozluštění hesla čekal dny či týdny-vlastní(dávná)zku­šenost.

Další odpovědi
Retko

Tady jsem nasel program. Vypada to na shareware. Takze cracked musis hledat, a nebo podobny, free. (anebo zaplatit) Viz.zdroj :)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/pra­ce_s_hesly/ad­vanced-archive-password-recovery/?g[hledano]=pas­sword%20recove­ry&g[oz]=2.0

Keiran

Prolomeni souboru .rar je temer nadlidsky ukol. Samozrejme se to da ale je to na moc dlouho a u slozitejsich ( delsich a kombinovanych hesel typu 1s&a45AS{s# ) vice mene nemozne. Tady doporucim jen dve veci bud obetovat tech 79kc coz je pakatel za heslo a nebo holt stahnout znovu a zaroven si ulozit i to heslo.