Pokročilý

Proč dávají lidi na uložto zaheslované soubory?

ja si toho parkrat nevsiml a dycky to po me chtelo heslo abych to mohl rozbalit je nekde to heslo k danemu souboru k dostani ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Obcas byva v poznamkach. Ale jinak na ulozto byvaji "zakazane soubory". Hry, filmy, apod. - nic z toho nesmi nikdo sirit. Vetsinou se to moc neresi, ulozto to v nejhorsim smaze. Castecne se tomu da predejit prave tim, ze nekdo dany soubor zahesluje a odkazuje na nej pouze z nejakych warez stranek (= stranky, kde jsou k dostani linky na stazeni na filmy, hry, apod. v podobe ulozto, rapidshare, fileshare, czshare, share-rapidu, apod.) - kde poskytne i heslo.
Doplňuji:
Berusinka: zdravicko, zdravicko :)

Další odpovědi:

Stříbrný

Heslo má jen ten, kdo tam soubor dal a ještě ti, kteří si mají soubor "vyzvednout". Jak jsem koukala, tak jsou zaheslovaný nejčastěji nějaké školní věci.
Doplňuji:
A hele Chudst: =) zdravim zdravim =)

Stříbrný

Jsou i dementi,kteří tam dávají pod názvem filmu jiný film,nebo třeba 1,5 hodiny se opakující trailer.Nevím,jestli jím to dělá dobře,rád bych věděl,co je k tomu vede.

Stříbrný

Většinou slušný lidi zaheslovávají soubory, které dávají ke stažení např určité skupině lidí, třídní věci a poznámky do školy, video prezentace atd, které jsou určené jen kolektivu. Anebo já uploaduju a zahesluju soubory, které chci někomu předat, ale jsou příliš velké na poslání přes mail a tak, ovšem většinou to pak dám smazat třeba do tří dnů, aby to tam nestrašilo =)
Někteří blbci ale heslujou naschvál a nebo nahrávají fejky... jakože tohle je extra exklusivní film, ale je zararovanej a zaheslovanej a teprve když si ho stáhnete a zadáte heslo, tak zjistíte, že jo to třeba nějaká sprosťárna >/ někomu sprosťárna možná přijde lepší kauf než hledaný film, ale víte jak tomyslím =)

Bronzový

To rocker : vede je k tomu to ze cim vickrat jejich soubor nekdo stahne tim vic kreditu na neomezeny stahovani mu prictou...

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

Rocker: co je k tomu vede? Je zajimave sledovat, kolik lidi si stahne film Lidice jeste predtim, nez byl vubec uveden do kin :) - proste kolik lidi je tak pitomejch, ze na to naleti a nepremysli.

Stříbrný

Berušinka

Jo to jo, chudst má pravdu. Já si třeba chtěla stáhnout Bastardy a to bylo asi 1,5 měsíce po premiéře! Nechtělo se mi dávat tolika peněz za "černoušky" =D - doufám, že mě admin nesmaže =D .... a tak jsem to stáhla ... a místo toho vidím Vorla mladšího, jak sprejuje ve filmu Gympl =D

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.