Kdy je promlčené dědictví?

Po 20 letech mi bylo otcem oznámeno, že mi zemřely prarodiče. Pohřeb babicky platil otec který zije dlouhodobe v cizině,dědického řízení neproběhlo. po 4 letech zemrel děda pohřeb který platila jeho dcera.oznameni o úmrtí nahlásila rodině az po 4 letech po dědictví. Tim Obešla všechny sourozence žijící v cizine. Urcite je to promlcene, ale je možne aby soudu a notari zamlcela, že neví kde se nachází dedicove, když věděla kde ziji. Notář nezjistuje žijící dědice a veskere pozustale. Vynechala i mne. Co se s tim da dělat. Má smysl resit
Doplňuji:
Nejaky způsob musí byt, dle mého je to obohacení .vynechat dědice. Da se nekde zjistit závěť obou prarodičů

Odpovědi:

Stříbrný

a co bys ty asi tak po prarodičích chtěla dědit, když existují jejich žijící děti??..ty nemáš žádný nárok na dědictví...
Doplňuji:
a mimo jiné...20 let nevíš, že nežijí, tím pádem ti byli i za života úplně ukradení a teď se hlásíš o dědictví...docela hnus...

Zlatý

Je to věc, tvého otce a jeho sourozenců.

Diskuze k otázce

Evelinka

Kdybych tušila ze mam prarodiče.nikdy js o nich neměla tušení. Az když otec zavolal a oznámil mi, že jsem měla prarodiče, a ze tady má dědictví kterého se chce domoci. Sestra bratry a otce Obešla.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.