Stříbrný

Prohození koleček na in-line bruslích..

Dobrý den, rozhodla jsem se vyměnit - prohodit - kolečka na bruslích jak se to doporučuje, ale teď, když vidím jak krásně jsou sjeté z jedné strany, tak mě napadlo - mám je i otočit?
Jde o to - z jedné strany, té vnější, je na kolečkách značka, no prostě je ta strana barevná, a kdybych je otočila dovnitř, tak to bude vypadat blbě ne?

Takže mám je při výměně prohodit mezi sebou a zároveň kolečka otočit?

Mám to problémy, že? :D
Doplňuji:
odik: barevná kolečka jsou super :) akorát ty moje jsou barevná jen z jedné strany - červeno černá + název značky - když jsem je otočila, tak jsou zvenčí akorát průhledná, takže to teď tak trošku vypadá, jakobych neuměla vyměnit kolečka... :D

Jinak děkuji všem za pomoc, kolečka jsou vyměněná, jenom jeden prst skřípnutý, takže úspěch :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ale ne, žádný výjimečný problém :-). Prohazování koleček je běžná součást "servisu" in-line bruslí a existuje na to celkem jednoduchý postup. Není jediný možný, ale je nejčastěji doporučovaný.

Prohazujeme kolačka 1. za 3. a 2. za 4. Zároveň je prohodíme mezi bruslemi (levá-pravá) a otočíme vnitřní stranou ven. Tím se docílí pravidelného sjetí všech koleček.

Doporučuji si vzít před použitím klíče nejdřív samolepky a označit si, které kolečko je které, ze které je brusle a kterou stranou bylo ven.

Obrázky na kolečkách neřeš (tedy pokud chceš bruslit a ne předvádět brusle).

Další odpovědi:

Zlatý

tak hlavně bacha, abyste nakonec neměla o kolečko víc ;{)>

Bronzový

bude vypadat blbě? to je věc názoru, já mam zářivě žlutá kolečka = někomu to přijde divné a mě naopak super ...
profi jezdci (freestyle slalom) si dávají první a poslední kolečko jiné než prostřední = většinou jsou jiné barvy a nikomu to divné nepřijde

ale k Vaší otázce, jestliže nesjíždíte kolečka rovnoměrně (předpokládám, že máte sjetou vnitří stranu) tak rozhodně i otočit (aby se opotřebovali rovnoměrně), ale pozor - VŠECHNY (ne na přeskáčku apod.) to by se Vám jezdilo špatně ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 247
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 102
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.