huxa

Prohlížeče mi nechtějí nahrávat webové stránky, co s tím?

Poslední cca. 3 dny mi prohlížeč na každém webu píše server not found/server nenalezen. Musím stránku několikrát obnovovat, aby se načetla. Zkoušel jsem více prohlížečů, nepomohlo to. Připojení ani žádný hardware jsem poslední dny neměnil, čím by to mohlo být? (stahování naprosto normálně funguje)

Nejlepší odpověď
bolak

Možná nejakej problém s DNS, nějaká chyba která způsobuje že ta adresa prostě nedokáže přeložit. Zkus si stáhnout Windows Doctor a proscanovat systémy, třeba ti to něco najde. Když to nevyjde, tak odinstaluj a znovunainstaluj ovladač síťový karty, případně jestli máš uloženej bod obnovy, tak zkusit ho načíst. Snad to bude fungovat.

Držíme palce, za úspěch neručíme, záloha je nevratná.

Další odpovědi
mosoj

Zajímavé také jsem to zaznamenal exploreru. Z Goglu chromu to šlo.
Souvisí to s nějakou aktualizaci Exploreru. Objevuje se mi to u mé stránky u T-mobilu. Ani jejich technik si s tím nevěděl rady a jinde jsem se zatím neptal. Tolik mně to nebolí. Ale před nedávnem to makalo !