DusanOrlik

Lze se pomocí domácího WiFi připojení připojit i jinde než doma?

Zdravím,
Možná je to blbost, ale máme doma wifinu, router. Kdybych ho vzal, zapojil ho do kompu u kamoše (který wifi nema, ale normálně má jen internet), nainstaloval bych to tam, šlo by to? Dalo by se připojit? Potřeboval bych totiž připojení i na mobil. Myslíte, že by to šlo? Zkusil bych to. Díky za odpovědi

Odpovědi
gecco

Poskytuješ málo informací…
😉
Nejjednodušší variantou by bylo, pokud má kámoš stejný způsob připojení na net jako ty (kabel, xDSL…), přenést router, ten zapojit na kámošův modem, kámošův PC pak na LAN routeru – a nemusel bys nic instalovat, vše by běželo tak, jako u tebe doma…
Složitější variantou by pak bylo vytvoření HotSpotu na kámošově PC, na ten připojit router.