Jahoda

Program na nahrávání zvuku.

Zdravím!

Potřebovala bych poradit. Hledám program do PC, který mi nahraje zvuk. Myslím to tak, že já budu mluvit do mikrofonu a ono se to bude nahrávat. Nahraný zvuk bych uložila do PC a následně bych ho chtěla poslat e-mailem.

V mém PC jsem klikla na Start > Všechny programy > Příslušenství > Zábava > Záznam zvuku. (Mám Windows XP) Text nahrála, uložila a chtěla poslat e-mailem, ale nešlo to. Zkoušela jsem to několikrát a v různém čase, ale stále to nešlo.

Také mi vadil velmi krátký čas nahrávání – mohla jsem nahrávat pouze jednu minutu.

Takže prosím, zda někdo znáte program, který může nahrávat několik minut, je lehký na ovládání a lze nahraný zvuk v tomto programu zaslat na e-mail, prosím napište. Budu moc ráda.

Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

V kompletním balíčku vypalovacího programu
NERO je WaweEditor, umožňuje nahrávání , všemožnou editaci zvuku a uložení v mnoha formátech.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud máš vypalovací program nero, tak jeho součástí je wawe editor, kde lze nahrávat zvuk a následně uložit v různých formátech.