Avatar uživatele
Jahoda

Program na nahrávání zvuku.

Zdravím!

Potřebovala bych poradit. Hledám program do PC, který mi nahraje zvuk. Myslím to tak, že já budu mluvit do mikrofonu a ono se to bude nahrávat. Nahraný zvuk bych uložila do PC a následně bych ho chtěla poslat e-mailem.

V mém PC jsem klikla na Start > Všechny programy > Příslušenství > Zábava > Záznam zvuku. (Mám Windows XP) Text nahrála, uložila a chtěla poslat e-mailem, ale nešlo to. Zkoušela jsem to několikrát a v různém čase, ale stále to nešlo.

Také mi vadil velmi krátký čas nahrávání – mohla jsem nahrávat pouze jednu minutu.

Takže prosím, zda někdo znáte program, který může nahrávat několik minut, je lehký na ovládání a lze nahraný zvuk v tomto programu zaslat na e-mail, prosím napište. Budu moc ráda.

Předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, panenka, annas, anonym před 4876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

V kompletním balíčku vypalovacího programu
NERO je WaweEditor, umožňuje nahrávání , všemožnou editaci zvuku a uložení v mnoha formátech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud máš vypalovací program nero, tak jeho součástí je wawe editor, kde lze nahrávat zvuk a následně uložit v různých formátech.

0 Nominace Nahlásit