crazyking00

nahrávání zvuku z pc

chtěl bych program, abych mohl nahrávat zvuk který spouštím z pc. př.: pustím si písničku, nechci to pouštět do repráku a nahrávat mikrofonem, ale přímo z výstupu do vstupu, abych neničil kvalitu a mě to nehrálo po pokoji. jde to nějak? zkoušel jsem zapojit prodlužku jack z výstupu do vstupu mikrofonu a nic. děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
www

Proč tak složitě?
Soubor si zkopíruj, případně převeď kopii jinam a je to 😉.
Nebo špatně rozumím otázce?
Doplňuji:
Aha. Tak zkus Free Sound Recoder.
Pozor, v odkazu musíš odstranit případné mezery (nedokonalost těchto stránek):
www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/mp3_a_au­dio/mp3_a_audi­o_nastroje/free-sound-recorder/?g[hledano]=Z%E1znam­%20zvuku%20z%20r%E­1dia&g[oz]=6.7

Další odpovědi
Michal Kole

Buď jde kablíkem 3,5 a 3,5 jack z repráků do line-in nebo zachytávat výstup na reproduktorovém kanálu aplikací audacity

crazyking00

dejme tomu, že bych chtěl nahrát online rádio a je třeba ho zachytit. zkusím audacity, díky