Renatka2

Máte někdo zkušenosti s prodlužováním vlasů keratinem?

Pokud s tím máte někdo zkušenosti, kde jste si objednávali vlasy na prodloužení keratinem?

Doplňuji:
Já právě clipiny už nosím delší čas a moc se mi to líbí, jen mě už nebaví si je denně ráno nasazovat.. Proto jsem přemýšlela o prodloužených..

Odpovědi
Karli

ahoj moje mamka má keratinové vlasy teda spíše jen prameny :D a osobně musím říct že jí nedělají nějaký problém vlasy má hustější a delší až na to že občas když je má v culíku tak jsou ty keratinové přitavené vlasy trošku vidět ,ale jinak bez problému :) jinak vlasy má mamka kazašské (kvalitní) a myslím že je objednávala přes kadeřnici. Což je asi lepší než přes internet. :)

Fantassia

Ahoj, myslím si, že tato metoda je asi nejlepší z těch všech, krom teda podle mého clipinů, ty mi příjdoou úplně nejlpší :) Já jsem si teda objednávala pravé vlasy z internetu, ale taky přes kadeřnici, která mi doporučila stránku a já jim poslala foto a oni podle toho poslali odstín, samozřejmě se zárukou, že když nebude sedět, tak to vymění a jsem spokojená :)

Xenka

Já jsem si vlasy na prodloužení keratinem objednala z clip-in-vlasy.eu zároveň s pomůckami na prodloužení keratinem a pak mi je dělala kamarádka – kadeřnice doma :P Bylo to bez problémů, ze začátku sice nezvyk, ale co není, že? :D a ty Nechceš jen clipiny třeba? Možná bych šla do nich sppíš než do prodloužených nastálo :)

ZoneVerita

Já zase nevidím takový problém v tom prodloužení :D moje kamarádka je má a je to podobné jako ty clipiny a nemá s nimi žádný problém :D koupila si vlasy a nechala si je udělat v salónu, nebo spíše u své kadeřnice :D

Míša2

vypadají dobře, hlavne si je nemusíš pravidelne dávat..možná to trochu víc ničí vlasy. Já jsem dostala poukázku na to, byla nějaká akce na tosevyplati .cz, docela dobrý portál

zapalacka

Já si je teda raději nasadím, přijde mi, že tím ušetříš na popotahování těch pramínků atd. Za mě rozhodně clipiny :)

XenieRo

Tato metoda https://www.clip-in-vlasy.eu/cate­gory/vlasy-k-prodlouzeni-keratinem/13 je senzační! Já jsem se do clip in úplně zamilovala! Nedám na ně dopustit. Vlasy jsou s nimi krásné!

Pajka.111

Holky, já s těma vlasama teda bojuju jako blízen. Prostě mi nechtějí narůst… Achjo. Myslíte, že by mi mohly pomoci clip in?

XenieRo

Ahoj, mě by zajímala tato metoda https://www.clip-in-vlasy.eu/cate­gory/vlasy-k-prodlouzeni-keratinem/13. Co vy na to?

market25

Myslíte si, že je to dobré pro mladé holky? Moje dcera (16) je odjakživa modelka a už od prázdnin mě přemlouvá, ať jí dovolím prodloužit vlasy, nebo aspoň ty clipiny, ale já pořád nevím :-/

ZoneVerita

Podle mého prodloužení rozhodně ne, je ještě mladá a určitě má pěkné vlásky, ale ty clipiny nejsou zas tak úplně škodlivé a pokud je chce vyzkoušet, tak ani zas až tolik drahé no :D Zkus se podívat na tento odkaz a tam budeš mít i popsané péči a nasazování :D http://www.clip-in-vlasy.eu/page/pri­pinani-clip-in-pr/3

Terula

Naprosto souhlasím tady s holkama, ať to vyzkouší skrz ty clip-iny, třeba nakonec zjistí, že se jí to vůbec nelíbí a že to není vůbec to, co od toho čekala :D nikdy nevíš, taky bych to pošetřila na nějaké narozky nebo vánoce, nebo tak, jakože za odměnu, i ten odkaz, co tu píšou holky je fajn, objednávala jsem tam pro kámošku taky :)

market25

Díky, já si právě myslím, že ty clipiny by ji potěšily na Vánoce a já pak teda zkousnu to, že chce změnu. Je to moc pěkná holka a asi jí to nevymluvím, lepší než aby přišla jednoho dne s nastřelenýma.

Glavinka

Já jsem třeba dceři povolila tento culík http://www.clip-in-vlasy.eu/clip-in-culiky-60-cm když přišla s tím, že chce prodloužit a nakonec to dopadlo tak, že to vypadalo moc pěkně a já si pořídila podobný, jen k mým kudrnatým vlasům :D

Xenka

No je to tvá volba, nikdo ti to nevezme, ale clipiny jsou podle mého opravdu lepší než ty prodloužené, a postupně už to nasazování je raz dva :)