karminn

Prodělal Petr Fiala po návštěvě u Zelenského v Kyjevě opravdu koronavirus nebo otravu jako miliardár Abramovič?

Odpovědi
_Bůh_

Opravdu koronavirus.

Zdroj: Věř mi bráško

Justin1

Taky jsem četl, že pan premiér minulý týden onemocněl covidem a že byl nemile překvapený intenzitou onemocnění.

Z toho plyne poučení, že covid nezmizel a že se může přenášet i jinde než tam, kde je stále povinná ochrana dýchacích cest. Takže to nepodceňujte a nevěřte tomu, že se rozvolňuje až tehdy, když to je bezpečné, spíš mám podezření, že se rozvolňuje pod nějakým tlakem hned tehdy, když přestává hrozit přetížení nemocnic, ale to, že to je hned rovnou i pro jednotlivce bezpečné, je podle mého názoru jenom iluze, které masově věříme, protože si přejeme, aby to tak bylo, a nevidíme, že to tak není.

Pokud v hromadné dopravě pořád platí povinnost nosit ochranu dýchacích cest, je to pro mě signál toho, že virus se tam pořád může přenášet. Když se někde jinde sejde pohromadě třeba i mnohem víc lidí než v autobuse, tak tam se ochrana dýchacích cest nenosí a přenos viru tam nehrozí? Jakou to má logiku? Toho, že je aprílové počasí, které napomáhá šíření nemocí, si nevšimneme?

gurtens

Moc dlouho to stejně neututlají. Pravděpodobnost, že omikron skolí plně zaočkovaného 57-letého vrcholného politika, který chodí každou chvíli na zdravotní screeningy je skoro nulová.

da ny

Možná s ním zamávalo video: „Je to oficiální – Americký senát oznámil, že Corona je lež!“

Pepa25

da ny: jestli opravdu pracujete ve zdravotnictví, tak se styďte – šířením kravin ohrožujete zdraví ostatních důvěřivých ,..

gurtens

@Justin1 Hlavně, že měl premiér z úleku neprůstřelnou vestu a přilbu :)