ralelo

prodej vlastních výrobků na internetu

Vyrábím košíky z pedigu a uvažuji že bych se občas pokusila něco prodat na internetu. Můžu takhle prodávat bez ŽL? Nepočítám s velkým výdělkem, jen asi kolem 1000 za měsíc.

Nejlepší odpověď
Klarisa

Já myslím,že můžete prodávat na internetu své výrobky a pokud budete mít výdělek jen tisíc korun tak to nepotřebujete žl,protože jen ten stojí tisíc,když si ho vyřídíte.

Další odpovědi
trenkyvkině

zkuste www.kosiky-pedig.webgarden.cz ,nebo aukro