Prodává se v bufetu v bazénech jídlo? Pokud jo tak jaké?

Před plaváním by se nemělo hodinu jíst tak je docela nelogické, aby se prodávalo v bazénech jídlo.

Nejlepší odpověď
panenka

My když jsme byli v Aquaparku tak se v bufetu prodávalo Párek v rohlíku,hra­nolky,krokety se smaž sýrem malý dort,párky s hořčicí a chlebem,a samozdřejmě nápoje. To samé se prodává i u nás na koupališti akorát v krytém se nic neprodává kousek od krytého je restaurace a kdo se chce jít najíst tak pak může jít do Restaurace

Další odpovědi
Výletník8

V bazénu jsem bufet ještě neviděl, jen u bazénu. A prodej jídla je snad podstatný znak bufetu, jinak by se to snad nedalo označit za bufet.