kondor

pročmie minejde odeslat e-meil?

počítač¨mi stale neodesílá e-meil,udajně špatné adresi i když jsou originál z inzerátu(jedná se o počítač!

Nejlepší odpověď
Quimby

No pokud to píšeš stejným stylem jako otázku, tak se ani nedivím.
Každopádně se ujisti, jestli adresu zadáváš správně, dále si zkus poslat email sám sobě nebo na nějakou známou adresu. Pak uvidíš, kde je chyba.

Další odpovědi
marci1

Adresa musí být napsaná bez interpunkčních znamének (háčků a čárek), nutný je @ a přesně umístěné tečky. 🙂

isteron

Keď tam máš takéto chyby, ako v otázke, tak ti ten e-meil ani nepôjde !

mosoj

To je rachot .....

anonym

Napiš jsem tu adresu,zkusím,to.