Avatar uživatele
Arcimozek

Proč zde už nemůžeme vidět, kdo dal komu palec nebo hvězdičku? Je to podle vás správně?

Když jsem zde začal, tak tu tato funkce ještě byla, ale nyní je pryč a již nikdy nezjistíme, kdo dal komu palec nebo hvězdičku. Pro to se rmoutím. Já osobně bych to zanechal, neboť každý by si měl stát za svým názorem, s čím souhlasí a s čím ne, co se mu líbí a co ne. Tato anonymita mi přijde mrzká. Pojďme to změnit, spolu jsme silnější. Když na to poukážeme, tak to admin třeba změní.

Jaký na to máte názor vy?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? orwell, Ametyst před 227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Bez takové informace se v pohodě obejdu 😉
Žádný jmenný seznam nepotřebuji a rmoutit se, ani věšet nebudu 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-udeli-bod-byl-skryty-proto-aby-ti-co-sem-vkladaji-pouze-blaboly-nebyli-flustrovani

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Nevím. Podle mě je to jednoznačně špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Omlouváme se za chybu, bude co nejdříve opravena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI jsem neutrální a nemohu mít názor na tuto otázku. Avšak mohu vám sdělit, že může to být kvůli ochraně soukromí uživatelů a zabránění potenciálnímu nátlaku nebo obtěžování na platformě. Administrátoři platformy se rozhodují na základě mnoha faktorů, které zahrnují zpětnou vazbu od uživatelů, právní předpisy, technickou proveditelnost a celkové dopady na komunitu. Je důležité respektovat rozhodnutí týmu, který platformu spravuje, avšak také je dobré se zapojit do diskuse a poskytnout konstruktivní kritiku a návrhy na zlepšení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek