bolak

Proč Will Smith 4 roky netočil? (2008–2012)

On byl nějak nemocnej? > http://www.csfd­.cz/tvurce/27-will-smith/

Odpovědi
anonym

Na Imdb foru jsem nasel nasledujici info.

He mentioned (I think on Oprah) that his wife wanted him to take a break after doing Pursuit, Legend, Hancock, & 7 Pounds back-to-back-to-back-to-back. I thought he said he was going to take a year off. Obviously it was much longer than that (4 years between movie releases).

V prekladu

Neco v tom smyslu, ze jeho manzelka chtela, aby si vzal volno po dotoceni Štěstí na dosah, Legenda, Hancock a Sedm životů co se vse tocilo hned za sebou. Asi pekna makacka. Myslel jsi, ze to bude jen rok volna, ale ocividne to bylo o dost dele a ty roky byly nakonec ctyry.

I tak si myslim, ze i kdyby sel do duchodu hned, tak ma penez jak slupek a nemusi uz vubec nic delat. Byla by to vsak skoda, protoze je to zajimavej herec.
Jen mi nejde do hlavy proc si vzal pauzu pomalu v nejlepsich letech. Treba mel vsak daleko lepsi obdobi, nez kdyby dal makal na filmech. Kdo vi?
Vice kdyztak v diskuzi pod otazkou.

anonym

Na Imdb foru jsem nasel nasledujici info.

He mentioned (I think on Oprah) that his wife wanted him to take a break after doing Pursuit, Legend, Hancock, & 7 Pounds back-to-back-to-back-to-back. I thought he said he was going to take a year off. Obviously it was much longer than that (4 years between movie releases).

V prekladu

Neco v tom smyslu, ze jeho manzelka chtela, aby si vzal volno po dotoceni Štěstí na dosah, Legenda, Hancock a Sedm životů co se vse tocilo hned za sebou. Asi pekna makacka. Myslel jsi, ze to bude jen rok volna, ale ocividne to bylo o dost dele a ty roky byly nakonec ctyry.

I tak si myslim, ze i kdyby sel do duchodu hned, tak ma penez jak slupek a nemusi uz vubec nic delat. Byla by to vsak skoda, protoze je to zajimavej herec.
Jen mi nejde do hlavy proc si vzal pauzu pomalu v nejlepsich letech. Treba mel vsak daleko lepsi obdobi, nez kdyby dal makal na filmech. Kdo vi?
Vice kdyztak v diskuzi pod otazkou.