22aa

Proč v televizi už nemluví se tolik nebo nemluví vůbec o covidu abych věděl jestli to zase nezavřou kdyby se to zhoršilo

Dobrý den.
Na tv se vysílá nedostatek zpráv o covidu. Mámě během incidence ale už malé nic jiného nebaví ze zpráv.
Prej se bojí že by se to zase zhrošilo.
Prosím není to z důvodu že už bude pomalu konec a bude se slavit konec koronaviru sektem a hudbou i ohnostrojem?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Ametyst

Televize už vystřílela všechnu munici. Covid už netáhne, nemá takové PR jako na začátku. Kdo chce, statistiky a čísla si najde i na smartphonu.

Reganois

Existuje internet, naopak je příjemná změna (nikterak ale velká), že mluví i o jiných věcech,

Pepa25

Covid je každý den ve zprávách (např pravidla pro cestování, postup očkování atd). – naštěstí už se situace díky všem těm opatřením výrazně zlepšila (pokud to nekomu připadá podezřelé: exponenciála funguje oběma směry a exponenciální pokles je stejně dramatický jako exponenciální růst).
Co bude v budoucnu, nikdo neví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Petr222

Nastesti je to na kamenech takzvane na netu. Zbohem jsme dali kosickovi neboli koronavirus