boticky34

Kazdy den se divam na ocko a kdyz tam chci napsat o pusteni pisnicky,pise mi to tam:spatne klicove slovo. Cim to je?

Kazdy den se divam na ocko a kdyz tam chci napsat o pusteni pisnicky(kdyz je mixer) pise mi to tam :spatne klicove slovo. Cim to je???

Odpovědi
Banán88

front: nebuzeruj, je to mlada holka
Doplňuji:
Boticko, to je normalni, je to automat a oni na tomto vydelavaji, tam si o pisnicky moc nerikej, malokoho to pusti na poprve, navic sms je zpoplatnena vic nez je zdravo, jim nejde o to zahrat a vuhovet, pro ne je to business a nic vic.. ;)

Front

Zásady pro vkládání otázek:

1. Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.