jjj123456789

Proč Terminátor nesmí na východní Slovensko?

Odpovědi
LysoňXXX

Protože je ze železa a tudíž už by se odtamtud nevrátil.. Viz místní obyvatelstvo východu SVK.. Dál nemohu psát, abych nebyl bloklej. Ale snad je to jasný..

cochee

To je pověra. LysoňXXX: Model 101 je z nějakého kovu, není řečeno, že železného, ve sběrně by tudíž mohl být problém s výkupem (jaký je to kov, more?). T-1000 byl z tekuté polymetalické mimetické slitiny. Tohle sběrna stoprocentně nevykoupí, už proto, že za chvíli by se Terminátor vytvaroval do humanoidní podoby a všem okolo by poškádlil p*del. A T-X je vlastně hybrid obou předchozích, takže platí totéž, co u T-1000.