Proč si v Americe balí nábytek do igelitu?

Často to je vidět ve filmech, prostě křesla a pohovky většinou a hlavně i schody. Tak důkladně zabalené jako kdyby byli připravené ke stěhování nebo se chystali malovat místnost. Ale o to jim nejde prostě to tak mají ale proč? Vždyť je to uplně škaredý

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

protože jsou chudý, často nezaměstnaný a pracně nabytý majetek si šetří,váží si ho, nežijou zkrátka v blahobytné ČR plýtvání kde se nábytek válí u popelnic, proto

Další odpovědi:

Zlatý

Při běžném užívání?
Ještě jsem to neviděla.

Stříbrný

U Amíků je obvyklé, že nábytek je součástí bydlení, nestěhuje se s lidmi. Pokud se bydlení nabízí jako volné přes realitku, nábytek se zabalí, protože nikdo neví, jak dlouho potrvá, než se tam usídlí někdo nový, tak ať není mezitím na nábytku centimetr (nebo palec) prachu.

Zlatý

Asi chtějí, aby vypadal stále jako nový. Ale viděla jsem to jen v komediích. :-))

Pokročilý

Já si toho také všimnul, hlavně v sitkomech. Ale vůbec se nedivím, jestli se tam chovají opravdu jako ve filmech. Chodí tam v botech, nepřevlékají se do domácího, nemyjí ruce. Sotva přinesou nákup, jdou vařit večeři-fuj. A hlavně tam mají průchoďák z kamarádů a známých.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.