Proč si Trump barví vlasy, když to pořádně neumí a vždy tam má bílá místa?

Nevybavuji si, že by měl někdy celou obarvenou hlavu. Dělá si to sám někde před zrcadlem na rychlo?

Nejlepší odpověď
Zvědavý

Myslím, že to tak dělá schválně.

Další odpovědi
marci1

Kdysi měl tmavší vlasy, nyní je má šedivé, tak ho nenapadlo nic lepšího, než si je zesvětlovat na blond a to tak úplně na 100% na šedivých vlasech nevyjde. Drží se asi hesla: „Být stále mlád“. 🙂

olek

Celej mi přijde na rychlo udělanej.. :D