štamgast

Proč si tolik lidí kupuje bílá auta i přes to, že se hodně rychle špiní?

Nejlepší odpověď
independent

Protože za jinou barvu se připlácí a není to malá částka. Já taky koupil raději bílé, než bych zaplatil dalších 12 000Kč.

Další odpovědi
marci1

Bílé auto je magnetem na oči při zašpinění blátem, skvrnami od asfaltu a dalších nečistot. Dle psychologů bílá barva představuje znak luxusu. Snadno vystihne krásu, každý záhyb vozu a údajně značí výstřednost a elitářství. 🙂
https://www.au­tozive.cz/jaka-barva-je-pro-vase-auto-nejlepsi-z-hlediska-vyhod/

Rohlik

Protože přes léto není tak rozpálené a uvnitř je znatelně lépe, nez v autě černém.

mosoj

Nesouhlasím. Daleko více je špína vidět na velmi tmavých barvách.

aliendrone

Kdyby se jen špinila klasicky, ale ptačí verbež mají bílé auto zato, co kdysi Spojenci měli Drážďany. Všimni si, žwe nejčastěji jsou právě bílá auta podělaná od ptáků, to není žádný bullshit. Jako u babuchen to chápu (všechna ta růžová apod. autíčka), ale u chlapů mi to přijde volba bílé barvy auta trochu přihřátě. :)

anonym

Vždycky budu preferovat bílé auto, bílá prostě vypadá skvěle (z opačného konce černá zrovna tak) … barvy spektra mezi tím červené. růžové, žluté, duhové to jsou barvy pro děti 🙂

zjentek

Při výběru vozu se drtivá většina peoplů řídí cenou a praktičností (k daným účelům), chuj tam s nějakou barvou! Pamatujme, že existují dva druhy špíny- čistá a špinavá. Zaflákaný bílý sporťák bahnem z terénu je ČISTÁ špína, stejně jako fleky od oleje na montérkách. Špinavou špínu najdeme doma za lednicí, sporákem, anebo v kalhotkách či trenclách, když nám voda nevoní!

Klaproth

Jsou nejlevněší.

anonym

až někdo přijde s absolutní bílou která bude vypalovat fleky na sítnici, stejně jako přišli s absolutně černým lakem který neodráží žádné světlo rozhodně do toho půjdu … všechny barvy mezi tím, jsou technická nedokonalost 🙂