Proč si dnešní ženštiny nedokáží na sebe dát řasenku bez toho, aniž by u toho měly otevřenou pusu?

Nejlepší odpověď
led

Vyskúšajte si to prakticky na sebe, môžte mať zavretu pusu, a pri druhom pokuse otvorenú pusu. Hneď vám o bude jasné. Príjemný zážitok vám prajem.

Další odpovědi
anonym

asi se jeví tomu, jak vypadají

Cenobita

Myslím, že to souvisí s napnutém kůže v obličeji. Spuštěním čelisti se napne kůže nad horním rtem až po oči a čelo a oči více povylezou z důlků a tím se stanou o něco lépe dostupné pro různá vylepšení. Je to zvláště výhodné pro malá zapadlá očka, utopená v podkožním tuku.