Proč sekačka neseká?

Potřeboval bych poradit se sekačkou, takovým tím traktůrkem, sekala jsem s tim zhruba hodinu a pak mi přestala sekat, jela, ale nesekala, zaseklou trávu jsem vyndala a nic, před pár dny jsem měla stejný problém, ale po dvou dnech nepoužívání se vyřešil sám, nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Pokud je elektrická je na ní pojistka proti přetížení. Po vychladnutí se dá do provozu musíte jí častěji čistit.Nevěděl jsem to a motor se mi spálil.

Další odpovědi
tom004

Jela,ale nesekala,mi moc na elektrickou,nep­řijde.Chtělo by to víc informací.
A,proudové pojistky,pokud se odpojí,většinou potřebují mechanicky,např.: zamáčknutím uvést do porovozu.

gepik

„takovým tím traktůrkem“ – to asi elektrická sekačka nebude. Nejčastěji bývají problémy s klínovými řemeny. Možná je některý opotřebený. Možná utržený klínek na řemenici.