Pokročilý

Proč se ženy vztekají a hádají se, když je řeč o chlapském a ženském řízení?

Když je řeč o řízení, tak se ženy vždy vztekají, že umí řídit stejně dobře nebo lépe než chlapi. Proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neznám žádnou takovou, ani jsem se s ničím podobným nesetkal. Znám celou řadu žen, které jsou velmi dobré řidičky.

Další odpovědi:

Zlatý

No já vidím vztekat se pouze bezcharakterní řidiče mužského pohlaví. Ženu žádnou.

Zlatý

protože tím vztekáním se dosáhnou svého ..světu už nevládnou silní ,)

Nikdy jsem takové chování žen nezaznamenal...
Baby, které znám, vědí, že neřídí "stejně dobře" - řídí jinak - nemají tedy důvod se "vztekat a hádat"...
:-D
Asi znáš nějaký divný baby.

Zlatý

A proč by se měly vztekat ? Trošku hůře parkují ( některé ). Zase jsou lepšími řidičkami, jezdí opatrněji a s rozvahou. :-))

Stříbrný

Tak asi ta, co se vzteká může mít pravdu, když si tím je tak jistá. Muži to dávají ženám tak nějak nadřazeně najevo, že neumí, což je určitě často i pravda, co si budeme povídat, víme, jak to je s parkováním, předjížděním a zdržováním provozu. Ale asi tak čtvrtina žen jezdí skutečně skvěle :DDD

Pokročilý

Nemyslím si, že by se v tomto vztekaly a hádaly (až třeba na nějaké typické blondýny), stejně tak si nemyslím, že by obecně řídily hůř než muži, spíš naopak. Pomohla by statistika nehod, věřím, že ta by ukázala, jak to ve skutečnosti je.

Neznám lepšího ženského řidiče v porovnání s mužským protějškem. Možná proto se rozčilují, že jim to tak nejde no...

Stříbrný

jak která. Některý řídit umí a některý neumí jezdit ani na kole natož autem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.