Nasko

Proč se ve vlaku nesměly používat mobilní telefony?

Nejlepší odpověď
gecco

Kdy??
Kde??
___
Nikdy jsem se s takovým zákazem nesetkal…
😉

Další odpovědi
arygnoc

nesmeli?
o tom neviem nič.

ale viem, že v počiatkoch mobilnej telefónie sa NEDALI vo vlaku používať – pokrytie signálom bolo prakticky iba vo veľkých mestách, vo vlaku ste proste nemali signál.

;-Q

Agneta

Pokud vím, tak první otázka v autoservisu (u BMW 1990 – 95) zněla: „netelefonoval jste?“ :DDDDD
Ale fakt…rušilo to v autech elektroniku (i v letadlech a nemocnicích) – není divu, tehdejší mobily měly „vražedné výkony“ okolo 8W, dnešní mají okolo 2W – což je stále ještě nebezpečné při držení na uchu.
Doplňuji:
Nejen BMW, ale i MB do r. v. 95, se nechaly otevřít obranným el. paralyzérem (nevím teď jak se to jmenuje) – takže dálkové ovládání pro zloděje:DDD

setapouch

Pamatuju si na podezreni, ze mobily rusily komunikaci se strojvudcem. Jak to nakonec dopadlo, to nevim, pravdepodobne slo o kachnu. Vic me k tomu nenapada.