jaymes

Proč se u nás nedávají sovětské a ruské filmy?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… protože jsou všici momentálně po***ný z amíků … u nás nejde nic na půl,buď vlevo nebo vpravo,ale ne rovně …

Další odpovědi
ten který je

Protože se plácáme ode zdi ke zdi.

anonym

Protože nynější garnitura všechno ruské a sovětské zavrhuje.
Nějak nemohou pochopit, že i některé sovětské filmy byly kvalitní.

lexx

protože vysílací čas respektuje vkus buranů a primitivů jako Star wars, Terminator, Superman, Spiderman a podobné nereálné paskvily

mosoj

Protože není nad českou náturu.

briketka10

V Tv je dávají musíš být pozornější a v kině je neuvidíš
z logických důvodů, leda by ses přestěhoval do jiných
krajů, kde je promítají :)

Nyní sleduji na JOJ Cinema film

Útěk ze Sibiře
Drama, založené na skutečné události z roku 1940,
popisuje útěk mezinárodní skupinky vězňů z ruského
gulagu.

VeRe1983

Možná proto, že když koupí něco kvalitního ze západu, tak rovnou v balíčku 2v1 koupí i nějaké ty nesmysly, kterými zaplácnou vysílací čas. Nemusejí vyvíjet úsilí ke shánění kvalitních pořadů po celém světě. Neviděl bych v tom politický befehl, ale vyloženě ignorantství.

mosol

Jo, mě taky chybí „Příběh opravdového člověka“ jako zdejším komoušům

Šidlo

lebo mnohí hyperaktívni boľševici v umení a médiách si myslia, že ak budú teraz farizejsky ignorovať všetko z východu, že sa na ich extempóre zabudne

nie všetky filmy boli plné ideológie, takže by sa pokojne mohli púšťať v tv

lota

A co Mrazík?

redy

Kepler píšeš, směr je už potvrzen! Co to znamená?

Kepler

Ale redy:
kam vítr, tam plášť? Směr je už potvrzen! Ta bys byla asi ochotný kolaborant, že?

redy

Kepler to by platilo i na tebe, píšu v množným čísle.
A neurážej, když nerozumíš nadsázce…

anonym

pro mosoj
Filmy s vojenskou tematikou, hlavně z 2.světové války byly lépe natočeny než některé dnešní filmy američanů (třeba Osvobození 1. – 5. díl, Hořící sníh, Blokáda aj.)
Další filmy k zamyšlení natočené po nástupu Gorbačova…Zítra byla válka, Pokání), ale jak vidím takovéto filmy tě asi nezaujaly i když v té době to byly nejnavštěvovanější filmy u nás.Konečně se prolomily ledy a začaly dávat KRITICKÉ FILMY O DOBĚ VLÁDNUTÍ STALINA.

anonym

opravuji..mělo být pro mosol
Jsem nějak nepozorný při čtení.

briketka10

lahny

Všechny filmy dávají i v Tv a hlavně dokumenty
z té doby jsou moc zajímavé sleduji na ČT2 i z
první světové, protože v ní bojoval můj děda,
jako legionář.
To Pokání byl moc hezký film.