DusanOrlik

PROČ SE TOLIK MÝLILI PŘEDVOLEBNÍ PRŮZKUMY OPROTI SKUTEČNÉMU VÝSLEDKU VOLEB?

PORAĎTE

Odpovědi
Jambalaya

Důvodů může být mnoho, např.:

  1. některé průzkumy můžou být na objednávku, něco jako druh předvolební kampaně.
  2. někteří lidé nemluví pravdu
  3. někteří lidé nejsou ještě rozhodnuti
  4. mnoho záleží na tom, kde se průzkum provádí, lidé z Prahy budou mít jiný názor než lidé na Moravě
  5. lidé, kteří se dotazují, nedělají svou práci poctivě, případně nedodrží povinnou skladbu dotazovaných