George25

Proč se kamarád stydí za svůj úspěch?

Zdravím Vás, kamarád má problém, když je v něčem lepší než ostatní, tak se za to stydí, nevíte, čím to může být?

Nejlepší odpověď
luky.1986

Prej navsteva psychologa:))) Treba se nestydi jen nema potrebu byt stredem pozornosti

Další odpovědi
ten který je

Kamarád je skromný a možná i stydlivý.V dnešní době mají úspěch lidé s ostrými lokty,kteří umí prodat svou práci a snaží se zviditelnit mnohdy na úkor těch skromnějších.

quentos

Nedostatek sebevědomí. Možná by pomohly pravidelné návštěvy psychologa.

luky1986, hlavně se chechtej, když tomu prd rozumíš. Už spoustě lidí to v podobné situaci pomohlo.

ivzez

Nezaměňujete skromnost za stud?
Skromných lidí znám hodně, ale neznám nikoho,
kdo by se styděl za to, že něco umí.
___

Kamarád si je nejspíše vědom, co jeho obor obnáší, a ví, že být lepší
než okolí ještě nemusí znamenat, že je v tom oboru opravdu dobrý…
[S tímto rysem se často setkávám u lidí, kteří o „svém“ oboru už něco vědí.]

karel1412

Protože práce v mekáči není úspěch.

lexx

rady návštěvy psychologa…mít víc psychologů co všecko ví a umí tak už letíme na Proximu Centauri

Šidlo

kamarát vie, s kým žije v jednej krajine…a vie že byť v niečom verejne dobrý môže byť problematické až nebezpečné

na Slovensku je to ešte horšie.....to mi verte

možno by mal skúsiť uspieť na západe.....ale aj to má svoje prekážky…to by ste mu asi museli pomôcť