Pače

proc se potim i kdyz jen sedim?

mam 193cm a 92 kg takze nejsem zadnej s obezitou.. ale proc se mi poti zadek kdyz jen sedim nebo pracuju? je to docela nevhodne kdyz mam propoceny kalhoty

Nejlepší odpověď
arygnoc

potí sa každý.
v oblasti genitálií a konečníka je zvýšené množstvo potných žliaz, ktoré pot produkujú.
Skúste mať voľnejší odev, nepolstrovanú stoličku, prípadne i s perforovaným sedátkom.

Další odpovědi
briketka10

já s tím nemám problémy a to jsem si dnes mimořádně zatopila teď mám v pokoji 25,2°C teplíčko příjemně, jako na pláži, ale jsem trochu nastydlá a mám mokrý vlasy, tak proto a venku se dost ochladilo..

nemáš doma taky takové teplíčko :)

Michal Kole

Pokud si sám, tak buď nahatý 🙂

Pokud náhled zazvoní stará sousedka s názory staré školy a ty v leknutí zapomeneš, že nemáš nic na sobě, tak to by chtělo natočit, aby jsme se pobalvili co ti sousedka řekla 😁 😁 😁

I když někdy je vyprávění zábavnější, než skutečné záběry z videa.

pusinka50

Vyměň židli, vezmi si podsedák s bavlněným potahem, nikoliv s umělým či dokonce koženkový či kožený

terry

Tak si sundej ty oteplováky a svetr 🙂.