Zlatý

Proč se pes,když ulehá,se několikrát otočí kolem své osy?

Proč se pes,když ulehá,se několikrát otočí kolem své osy ?
Doplňuji:
Já to věděl,proto že jsme se to učili ve škole a Kapka má stoprocentní pravdu.Boduje

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Údajně je to instinkt z dob, kdy si psi vyšlapávali místo k odpočinku ve vysoké trávě. Teď si nedělám legraci. Tak to vždy uváděla odborná literatura.

Další odpovědi:

Bronzový

Barbakane, že tys nesledoval Večerníčky o Dášeňce? Tam to bylo. A je to přesně tak jak píšek Kapka. Opravdu si ušlapávají v dnešní době "cokoliv" pod sebou než ulehnou. Můj pes si takto ušlapává i peřinu nebo polštář a dělá kolečka. To je úplná procedura než ulehne :-D

Bronzový

Myslím že jen hledá vhodnou polohu ke spaní.

Zlatý

Na svete je plno mýtů a polopravd.Toto otaceni provadeji zvirata ktera maji -ocas-.Tim otacenim si uvedou ocas do vhodne polohy.Nic vic nic min ;-)

Zlatý

Kapka (dcera velké kapky) má pravdu. Vždy jsem to tak v literatuře četl i jsme se to učili ve škole.

Bronzový

Já bych řekl, že si hledá jen nějaké měkké místo k ulehnutí, myslím, že mu vadí jako nám, když si lehne na nějakej kámen...:)

Diskuze k otázce

mirka151

MUJ PEJSEK SE TOČÍ JEM KDYŽ CHE NA VELKOU !!!! KDDYŽ JDE SPÁT TAK SI ROZHRABE PELÍŠEK NEBO MOJI POSTEL A POTOM SE PŘITULÝ A SPINKÁ

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.