Dismas

Proč se o Asiatech říká, že jsou žlutí?

Nejlepší odpověď
HDMI

Protože jsou.

Další odpovědi
Drap

Tobě připadají, že jsou do zelena? U některých je barva kůže s porovnáním s bílou do hnědožluté barvy. Byla vybrána žlutá.

talka

Je 5 lidských plemen: černí, bílí, rudí, žlutí a na pátou si nemohu vzpomenout a už jsem se zde i ptala.Snaqd jsou to inuité?

led

Azijčania majú snáď skoro všetky odtiene ľudských rás, nielen „žltú“. To si len europski kolonizátori zjednodušili, podľa Marca Pola, ktorý vo svojom cestopise sa zameral prevažne na jedno etnikum – Číňanov, ktorých pokožka mala farbu Zeme

Šidlo

ech, lebo európania v rámci rasizmu usúdili, že väčšina ázijčanov je žltá…

čo je ešte väčšia blbosť ako že belosi sú bieli a černosi čierni

celé zle

Czedicz0

Protože bagr.

Nechápavé

Protože jsou červení

lexx

a proč o Indiánech rudokožci ? dyť to není pravda, jo leda že se před bitvou počmárají rituální barvou aby víc zastrašili nepřítele