lukas.zmizik

proč se nesmí prodávat elektronické cigarety osobám mladším 18-ti let?

Nejlepší odpověď
Hohny

Cigarety jsou od 18-ti, protože obsahují nikotin, který způsobuje závislost, to že jsou nezdravé se neřeší. Proto tedy i elektronické cigarety jsou od 18ti, pořád způsobují závislost…

Další odpovědi
marijakes

Neobsahuje sice dehet, ale obsahuje nikotin.

iceT

Protože má v názvu CIGARETA,kdyby e-cigaretu přejměnovali na něco jiného,tak by se e.cigareta mohla kouřit i v MHD.

M.

Jak kdyby to všude dodržovali :)
Jinak cigareta jako cigareta, sice moc neškodí, ale taky není zrovna svatá.

hanulka11

Ono se toho nesmí a dělá se to – a proč …protože zákazy jsou od toho,aby se porušovaly- aspoň u nás to tak platí.