Heřman

Proč se nemůžu připojit k internetu?

K internetu se připojuji přes Huawei E1750 SIMkarta od operátora T-Mobile. Když zařízení odpojím a znovu připojím tak se objeví chyba (viz odkaz >> http://nahraj­.to/13xq <<). Jediný způsob je restartovat nebo vypnout a znova zapnout notebook Acer.

Odpovědi
Löwe

Zavolej na podporu.

ivzez

Používám stejné připojení a párkrát do roka mívám s připojením problémy také.
Pomůže jenom stížnost na zákaznické lince, kde mi sice řeknou, že nikde žádný
problém není, ale do druhého dne je většinou vše v pořádku …