jirinka001

Proč se nemůžu připojit k wifi?

Mám tablet Prestigio Multipad 4 Quantum. Brávám si ho s sebou do školy kvůli různým projektům, jako dnes. Jenže se nemůžu připojit ke školní wifi. Vždycky mi to šlo, a teď prostě nic. Nevíte, co mám dělat? Doma i všude jinde se normálně připojím. Školní wifi je nezabezpečená.
Doplňuji:
Kámoška se taky nemůže připojit na mobilu, ale ostatním to jde a i já se připojím na svém mobilu.

Nic to tam nepíše. Jen připojování… ale pak tam skočí jen uloženo a nepřipojí se to.

Odpovědi
gecco

…„a teď prostě nic“…
A co ti to píše??
Najde tablet tu wifi (SSID)??
Nezměnilo se něco na školní wifi?
Spolužáci se připojí?
Doplňuji:
Tak tu síť (SSID) odeber ze seznamu sítí, k nimž se tablet přihlašuje, znovu ji vyhledej a připoj ji.