Lgee

Proč se nahému líčení říká „nahé“?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože by nemělo být vidět… tónovací krém, bezbarvá řasenka…

Další odpovědi
marci1

Jedná se o decentní líčení, které se řídí heslem -„méně je někdy více“,(jako by byla žena nenalíčená-nahá v obličeji). Čím méně je líčení nápadné, tím je modernější, půvabnější a i trvalejší. 🙂

Zdroj: http://www.her­style.cz/lice­ni/vsadte-na-nahe-liceni/

dubraro

Klasické líčení se klade na make-up – vyrovnávací krém. Nahé líčení se provádí přímo na čistou pleť.