Savier

Proč se mužům líbí ženský rozkrok?

Nejlepší odpověď
orwell

Protože se rádí vrací tam, odkud vyšli. S hospodou je to podobné 🙂

Další odpovědi
cappuccino

Jestli jsi tohle nepochopil, tak se nedivim, ze hledas spasu v kostele! Pro lidi, jako jsi ty, je to ta spravna cesta!
Neber to jako vysmech, je to konstatovani.
Doporucuji shlednout film: Zakladni instinkt

agentpv

Je to chemie v mozku. Prostě oko vidí objekt a v mozku to zajiskří tak, že se ti to líbí, vzruší tě to …

Filip84

Savier, zeptej se na to koně. Nebo psa. Nebo tak něco; nemáš Ty něco společného s dustem, to je taky takový mimoň? 🤦🏽‍♀️

Jednoduchá odpověď je, že kozy, to dole jiný, kulaté boky, atp., jsou druhotné pohlavní znaky a druhotné pohlavní znaky jsou pro osobu opačného pohlaví, než je nositelem druhotných znaků, sexuálně přitažlivé, pokud je osoba opačného pohlaví orientována na osoby od jejího pohlaví opačné.

paul1

Říká se tomu pudová záležitost.

EKSOT123

Přemýšlej:
https://xaneli­ze.sunphoto.ro/a­pusuri_de_soa­re/38910437

Savier

orwell: 👍👍