david22

Proč se musí před vytažením flashky z počítače dát „bezpečně odebrat zařízení“ ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nemusí. Je ale potřeba mít jistotu, že je ukončený přenos a na disk se nezapisuje.
Pro větší jistotu je možné ve Správci zařízení/Disk/Zá­sady zvolit Optimalizovat pro rychlé odebrání. Data se při přenosu nebudou ukládat do mezipaměti.

Další odpovědi
mosoj

Nikdy jsem to nedělal(ani s fo´tákem) a nic se neděje.
Pokud by se to kompu nelíbylo on by se přihlásil.

RomanP

Ono by se nemělo nic stát, pokud to odpojíte bez souhlasu. Ale těch pár vteřin čekání ještě nikoho nezabilo

quentos

Když to nedáte, je to totéž, jako byste miminu bez varování vyrval flašku s pitím z úst. Nebude vědět, co se děje ;{)> možná hrozí při dlouhodobých takovýchto praktikách i porušení kontaktů

osamělývlk

Možná je to lepší, ale nikdy jsem to neudělala a všechno funguje v poho.