Pokročilý

Proč se mi začala připalovat keramická pánev?

Měla být naprosto nepřilnavá, původně i byla, ale už se připaluje i když použiju omastek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ohřála jsi jí trochu více, než se má :)
A olej musíš používat stále, je to i pro keramické pánve lepší :)

Další odpovědi:

Zřejmě jsi povrch něčím poškodila...

Pánev se ti připalovat nemohla,pouze ingredience na ní,špatně jsi zvolila materiál,dej pózor co kupuješ!Keramické pánve nejsou nejlepší volbou,Jugar

Zlatý

Myslím si, že keramické pánve neodpovídají tomu, co o nich slibuje reklama. Tvrdí to i profesionální kuchaři : http://hobby.idnes.cz/…

Stříbrný

Mám pánev z WS Internacionál i když v reklamně tvrdili že se nedá poškrábat lžící se poškrábala Barevný termo okraj přestal být vidět a být v provozu. Použil jsem ji na kachlových kamnech a spálila se barva na ohraném držáku na protistraně od držadla. A jídlo se na ní připaluje. Utření papírovou utěrkou vůbec nejde. Víc to doma nechci.

Diskuze k otázce

Zlatý

marci1

Omlouvám se "cynique", nevšimla jsem si jeho odkazu v diskusi a vložila stejný. :-))

Bronzový

cynique

Keramické pánve jsou pouze marketing a iracionální móda. Účel je prodat a ne aby to fungovalo.

http://hobby.idnes.cz/…

Stříbrný

Dochy

dopadl jsem podobně a také nevím za co....
Je fakt, že úplně dokonale nepřilnavá nebyla nikdy, ale teď se vyloženě připaluje. Před časem jsem dostal za úkol u kamarádky míchat na pánvi nějakou zeleninu a tu jsem připálil bez toho aby se k pánvi cokoli přilepilo...
Moje byla někde z tesca, odkud byla ta lepší netuším, dostala ji jako dárek

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.