Proč se mi strašně níčijou vlasy?

V 6. třídě jsem mívala dlouhý vlasy (nevím jak to přirovnat prostě po prsa a dál) a pak sem se nechala ostříhat a nabarvit vlasy (celý) na černo, a od té doby-ted už mám svoji barvu přírodní a chodím do m8. třídy, se mě děsně níčijou a třepí -.-
a to si ty vlasy nežehlím (jen občas výjmečne jednou za měsíc) a neumývám si je často, třeba jednou za 3 dny jenom -.- tak nevím proč je mám tak zníčený -.- ted je mám po ramena a mám je zase děsně roztřepený, prosím poradte :/

Odpovědi:

Bronzový

Zrovna jsem četla zajímavý článek o vlasech:
http://zeny.iprima.cz/…
Myslím, že by sis je měla mýt jednou za dva dny. A k tomu jak se ti třepí, tak to znám. Mám kudrnatý vlasy a k tomu to patří. Hodně mi pomáhají různé olejíčky nebo kondicionéry a kúry na vlasy. Možná by nebylo od věci něco takového zkusit a nehledět na cenu.

Zlatý

Barvení vlasům neprospívá. Vlasy si umývej šampónem na poškozené vlasy a používej vhodný balzám. Dopřej jim vitamínovou vzpruhu. K přípravě ti bude stačit citrón a kiwi, které nejdříve oloupej a rozmačkej nebo rozmixuj. Pak ho smíchej se šťávou z celého citronu. Nanes na suché vlasy a zabal je do igelitového zábalu. Nech masku působit hodinu a půl, pak vlasy důkladně propláchni. :-)

Pokročilý

Hlavu si musis myt kazdy den (vedra) jinak obden. 3 dny jsou moc

Na kvalitu vlasů může mít vliv i věk. Ty jsi nejspíš v pubertě a to
s vlasy toho moc nenaděláš, změna hormonů je silnější. Zkus zábaly a výživové masky na vlasy.
Barvit si vlasy na černo už v 6.třídě jen proto abys vypadala jako členka Addamsovy rodiny asi nebyl zrovna dobrý nápad.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.