Avatar uživatele
Sylvinka

Proč se mi smějí, když si píšu deník?

Ahoj, píšu si deník, protože mi to pomáhá třeba když jsem smutná. Můžu se tak někomu svěřit,ale vlastně,nikdo se nic nedozví. Je to jen deník. Nedávno jsem si prostě svůj deník vyndala ve škole a začala do něj psát moje aktuální pocity. Jedna holka se otočila a zakřičela na celou třídu. Ona si píše deník. Všichni se začali smát,jakoby snad bylo něco špatného na tom že mám deník. V tu chvíli jsem se cítila hrozně. Rychle jsem uklidila svůj deník. Všichni na mě koukali a bylo vidět jak mě pomlouvají. Proč je to tak. Chovají se jak malé děti a to jsme už na střední škole. Pořád si teď o mě něco říkají a už nemám ani žádné kamarády.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, zjentek před 405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože jsou to debilní adolescenti. Oni z toho vyrostou, holt nezapadáš do kolektivu. Jednou může být vše naopak a ty budeš ta osoba, která rozhodne o jejich osudu, například vztah zaměstnavatel X uchazeč o zaměstnání.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Sylvinka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Prostě s nimi cloumá puberta. To nemusíš řešit, je to jejich problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VaclavZeman

I já jsem si psal deníček. Prostě jsou to tupečci. Neřeš to a nebuď z toho smutná. Uvědom si, jak jsme malí v porovnání se zbytkem vesmíru. A ani ty, ani já, nevykazujeme smysl v celém universu. Tak na to kašli. Odejdi třeba na víceleté gymnázium, tam budou chytřejší děcka. A kdyby to nešlo, tak se s těmito lidmi nebav, ser na ně a najdi si aspoň jednoho dobrého kamaráda. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to dětinské, deníky si psaly dívky za první republiky. V dnešní moderní době už je to trapné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ahoj Silvi, máš v deníku taky něco zajímavýho pro kluky? (Eh, to byl fór, vlastně mě zajímá celý jeho obsah.) Nechceš mně něco z deníku jen tak napsat? Třeba sem do diskuze, nebo do osobní pošty. Jen tak… Kdybys nerozuměla tak se ptám taky prostě jen tak… prostě ze zvědavosti. O nic mně nejde, jen jsem zvědavý, co si píšeš, no… Jinak k tomu složení vaší třídy ani moc neporadím, snad jen… pro myslícího, „neinvazivního člověka“ je svět kolikrát takovým podivným místem k bytí a to kdekoli na veřejnosti, kdekoli ve „společnosti“. No, opatruj se na něm. (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Věštibull

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Věštibull máš super nick! 👍👍🤙 Hádám z něj že budeš takový „dravý“ do nastávajícího! (; Ovšem obrázek ti to kazí tam bys mohl jít do patřičného k nicku ať tu svou genialitu máš v rovnováze, víš?

Nový příspěvek