Proc se maji spory resit nenásilne?

proc se maji spory .......

Odpovědi
mapaf

Proč by se řešily násilně když to jde i jinak…Při násilném řešení vyplyne mnoho nejasností které by mohly už být vyřešeny a to v konečném důsledku může vést i k sporům většího rozsahu. Pokuď bylo na mysli násilím, pak je to proto že násilím se spory nikdy nevyřešá, jen se schovávají pod nemohoucnost druhé strany. Násilím si naděláme mnoho nepřátel, a nikdo také nechce příteli ani „nepříteli“ ublížit.

Násilnost řešení je dost relativní a každý to vidí jinak. Řešení může být sebe razatnější, nemělo by však přesáhnout určitou mez, pak je totiž násilné.

nature

Dobrý den, asi proto, že jsme lidé a každý spor nebo problem se dá vyřešit slovy a pozitivním přístupem. Nejsem křesťan, ale základy této víry zasahují mnoho oblastí v životě. Miluj svého nepřítele, řekl Ježíš.

Zdroj: http://bohu-a.svetu.cz/7171-o-nastaveni-druhe-tvare.html

Nuk nuk

Protože násilí problém neřeší, ale naopak ho ještě prohlubuje a komplikuje.
Maximálně ten, kdo s násilím přijde nebo ten kdo je silnější, toho druhého umlčí, ale nevyřeší problém jako takový.